materiały budowlane dla Ciebie

Witaj, świecie!

Witamy na stronie firmowej Agrokompleks – Giers Sp. j.
Firma AGROKOMPLEKS i AGRO-HELENA to ponad 20letnie doświadczenie w sprzedazy materiałów budowlanych . Istniejemy od 1990r. Obecnie to trzy składy materiałów budowlanych na terenie woj. Warmińsko- Mazurskiego.

AGRO- HELENA Dywity ul. Olsztyńska 64
AGROKOMPLEKS Dobre Miasto ul. Fabryczna 38
AGROKOMPLEKS Jeziorany ul. Kolejowa 12

Hurtownie AGRO-HELENA i AGROKOMPLEKS to firma rodzinna, której trzon stanowi Helena, Justyna i Milena Giers.

Firma prężnie się rozwija oferując profesjonalne materiały budowlane w rozsądnych cenach, natomiast dzięki fachowej kadrze slużymy również doradctwem i pomocą. Nasza dewiza to “partnerstwo, kompleksowość, elastyczność”. Staramy się stale udoskonalać nasze usługi, zwiększać asortyment, który na dzień dzisiejszy stanowi ponad 7000 produktów. Współpracujemy z wiodącymi i uznanymi producentami materiałów budowlanych zapewniając tym samym naszym Klientom najlepszą jakość.

Oferujemy Państwu sprzedaz ratalną, za pośrednictwem rzetelnych banków (szczegóły u naszych pracowników).

Nasze składy budowlane zapewnią Państwu fachową obsługę począwszy od doradztwa naszej kadry, która dysponuje szeroką wiedzą, do dostarczenia materiałów pod wskazany adres w szybki i wygodny sposób.

Zaufało nam wiele firm oraz klientów indywidualnych.
Zapraszamy do kontaktu oraz do naszych sklepów.

One Response to Witaj, świecie!

  • Cześć, to jest komentarz.
    Aby skasować ten komentarz, zaloguj się i wyświetl komentarze tego wpisu. Wtedy zobaczysz opcje edycji oraz kasowania komentarzy.